سهام عدالت چقدر گرفتی؟

خدایا خودت هدایتم کن

خداوند تو آیه 38 سوره بقره میگه:

قُلْنَا اهْبِطُوا مِنْهَا جَمِيعًا فَإِمَّا يَأْتِيَنَّكُمْ مِنِّي هُدًى فَمَنْ تَبِعَ هُدَايَ فَلَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿۳۸﴾

فرموديم جملگى از آن فرود آييد پس اگر از جانب من شما را هدايتى رسد آنان كه هدايتم را پيروى كنند بر ايشان بيمى نيست و غمگين نخواهند شد.

ببینیم داریم در مورد چه قدرتی صحبت می کنیم . این خداوندی که میگه آسمان ها و زمین را خلق کردم و صاحب قدرت و تمام و کمال این جهان هستی است.

 این قدرت جهان هستی که داره این حرف رو به ما میزنه گفته شما از هدایت های من پیروی کنید هیچ وقت غمگین نمی شوید. یعنی ما باید با قلبمون این حرفها رو درک کنیم تا بتونم به این حرف ایمان بیاریم و هدایت بشیم.

اگر ما میخواهیم این نور حقیقی رو درک کنیم و به حرفهاش ایمان بیاریم باید و باید درون خودمون رو پاکیزه تر و شفاف تر کنیم تا بتونیم این هدایتها رو دریافت کنیم.

شفافیت و زیبایی درون چطور حاصل میشه؟

اون کسی که در این حد به خداوند ایمان داره که لنگه اینکه سهام عدالت یا هر چیزی از این دست موضوعات براش بیاد و خوشحال باشه می تونه اون نور حقیقی رو درک کنه ؟ نه این جنس هدایتها خیلی فراتر از این موضوعاته . پس چیکار باید کنیم تا جزو اون دسته از افرادی باشیم که هدایتهای خداوند را دریافت میکنه و نعمت و ثروت را تو زندگی تجربه میکنه و هیچ وقت غمگین نیست.

ما اولین و مهم ترین چیزی که باید جزو عادتهای ما باشه تا بتونیم درون شفافی داشته باشیم اینکه به ذهن و درونمون هر چیزی رو نشون ندیم.

من همیشه با خودم اینطور تصور میکنم که ذهن من مثل یک بچه 5 ساله است. انقدر زلال و شفاف. با این تصور رفتار من چطور باد باشه با یک کودک 5 ساله؟

مطمئنا من به این بچه فقط چیزهای خوب میگم. در مورد چیزهای خوب باهاش صحبت می کنم. تصاویر خوب بهش نشون میدم. و هر چیزه خوبی که هست من تلاش میکنم که بهش نشون بدم و تمام تلاشم رو میکنم تا مسایلی که بهش نگرانی و استرس و اضطراب میده را ازش دور کنم مثل خبرهای بد،همنشینی با افراد نامناسب،دیدن صحنه های دلخراش و…..

این یعنی کنترل ورودی یعنی نباید به این ذهنمون اجازه بدیم هر چیزی رو ببینه و بشنوه و باهاش درگیر بشه مثل اخبار و رسانه و دنبال کردن کسایی که حس بد بهش بدن و….

چون نتیجه دیدن اخبار و ورودی های نامناسب میشه نگرانی،اضطراب،استرس و کلی از این دست موضوعات و زندگی بیرون ما دقیقا آیینه تمام قد درون ماست و وقتی درون ناآرامی داریم زندگی بیرونی ما هم میشه ناآرامی و هر روز از نور درونی خودمون دورتر میشیم و با مسایلی دست و پنجه نرم میکنیم که همه ی آنها ساخته درون ماست.

اینجا بیایم و یک قانون مهم رو با هم مرور کنیم. حال خوب تو= اتفاقات خوب برای تو

هر چه بیشتر این قانون را درک کنیم بیشتر به اهمیت کنترل ورودی ها پی میبریم چون ما وقتی میتونیم حال خوب داشته باشیم که به احساس خوب برسیم و مسیر احساس خوب ورودی های خوبه.

پس بیایم آگاهانه تو طول روز به چیزهایی توجه کنیم که به احساس خوب بیشتری برسیم تا اتفاقات بهتری رو تجربه کنیم.مثل پول بیشتر، نعمت بیشتر،رابطه بهتر و همه چیز بهتر و بهتر و بهتر و یقین داشته باشید که کلام خداوند شکی درش نیست.

همه با هم بیایم و نور درون خودمون رو روشن و شعله ور کنیم و جزو یکی از نوریانها باشیم

خدایا صد هزار مرتبه شکرت

 

فایل صوتی (سهام عدالت چقدر گرفتی؟)

فایل تصویری (سهام عدالت چقدر گرفتی؟)

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Registration

Forgotten Password?