انرژی بی پاسخ نمی ماند

خدای بزرگ خودت هدایتم کن

ما انسانها تو هر لحظه داریم تبدیل انرژی انجام میدیم که ماحصلش میشه اتفاقات زندگی.

ما انسانها دارای قدرتی هستیم بنام قدرت درون که این قدرت ما براساس انرژی شکل میگیره و ما برای ساختن زندگی خودمان تنها به آگاهی از این قدرت درون نیاز داریم تا بتوانیم این قدرت درون خودمان را ابتدا باور کنیم و بعد برای خلق خواسته ها و شرایط از این قدرت استفاده کنیم.

اول از همه ما باید این موضوع را درک کنیم که ما جانشین و خلیفه خداوند روی زمین هستیم و خداوند از قدرت و انرژی خودش در ما هم قرار داده است، اگر این موضوع را درک کنیم که ما دارای چنین قدرتی هستیم، واقعا باید رو خودمان کار کنیم تا بتوانیم به این آگاهی برسیم،خیلی شرایط زندگی برای شخص خودمان متفاوت تر می شود.

خوب بزارید بیشتر موضوع را باز کنیم ببینید این انرژی درون مانند یک خمیری است که ما مسولیت فرم دهی به آن را داریم و فرم این انرژی برگرفته است از افکار لحظه به لحظه ما. یعنی ما به واسطه افکاری که به این جهان هستی میفرستیم در هر لحظه داریم به این انرژی فرم میدهیم و بازخورد آن افکار میشود اتفاقات روزانه زندگی ما انسانها.  پس این انرژی درونی ما داره این زندگی را کنترل میکند.

این جهان هستی را مثل یک کوه درنظر بگیرید که شما هر چیزی به این کوه بگویید مانندش را به شما برمیگرداند. خوب گفتید به شما خوب برمیگرداند،بد گفتید بد و …..  درون ما هم به همین صورته یعنی ما با افکاری که داریم و تو هر لحظه داریم بهشون فکر میکنیم داریم بهشون انرژی میدیم و این انرژی برمیگرده به جهان هستی و این جهان هستی هم به ما پاسخ میدهد و پاسخ جهان هستی میشه اتفاقات زندگی ما

یکی از مهم ترین موضوعات در خصوص انرژی، قدرت این انرژی است که ما به جهان هستی ارسال میکنیم. چطور باید این انرژی قدرتی داشته باشد که کارساز باشد و منجر به نتیجه شود؟

((احساس)) یعنی قدرت پشت این انرژی را احساس ما مشخص می کند. برای مثال وقتی شما دارید به یک گل توجه می کنید و احساس خاصی ندارید طبیعتا اون توجه شما قدرتی ندارد ولی وقتی به یک گل توجه می کنید و با احساس خوب سپاسگزار خداوند می شوید اون وقته که اون انرژی ارسال میشود به جهان هستی و پاسخ داده میشود. پس ما باید تمام تلاش خودمان را انجام  بدهیم تا کانون توجه ما با احساس خوب همراه باشد تا نتیجه برای ما حاصل شود.

یکی از نقطه های عطف این موضوع در این است که شما به هر چیزی توجه کنید و یک انرژی با احساس خوب ارسال کنید شاید تو اون زمینه اتفاق خاصی نیافته ولی اون پاسخ از جای دیگه ای خودش را نشان می دهد و من این موضوع را به واقعیت دیدم و احساسش کردم . از جایی که شما شاید اصلا به ذهنتان خطور نکند ولی هیچ انرژی بی پاسخ نمی ماند این یک قانونه.

پس تو و من باید تمام تلاشمان را انجام بدهیم که در هر لحظه به احساس خوب برسیم و یکی از مهم ترین کلیدها در این موضوعات کنترل کردن ورودی های ذهن است که هر چه بیشتر غرق این آگاهی ها بشویم و درک کنیم به اهمیت این موضوع بیشتر پی می بریم.

 

همه با هم بیایم و نور درون خودمون رو روشن و شعله ور کنیم و جزو یکی از نوریانها باشیم

فایل صوتی (انرژی بی پاسخ نمی ماند)

فایل تصویری (انرژی بی پاسخ نمی ماند)

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Registration

Forgotten Password?