هدایت نیروگاه

خدای بزرگ من خودت هدایتم کن

یک ماشین خیلی خوب را در نظر بگیرید، تا زمانی که بهش رسیدگی می کنیم اون ماشین برای ما خوب کار میکنه. یعنی تا وقتی که روغن خوب داخل ماشین میریزیم، بنزین با کیفیت داخل باکش پر می کنیم و کلی مراقبتهایی که نسبت به ماشین انجام میدیم. تا وقتی ماشین ما پر انرژی و قدرتمند به کارش ادامه میده که ما ازش خوب مراقب کنیم.

پس لازمه داشتن ماشین خوب و سرحال دادن منابع و ورودی با کیفیته، این مثال دقیقا برای ما انسانها هم صدق میکنه تا وقتی که ما مراقب ذهن و روح خودمان هستیم کارهای ما به‌درستی پیش میره و بدون دردسر به اهدافمون میرسیم، حالا مراقبتهای ما انسانها برای داشتن یک روح تمیز‌و پرآرامش چیه؟

دقیقا مثل ماشین دادن ورودی و منابع با کیفیت، منابع و ورودی که ما را به احساس خوب برسونه، به ما انرژی حرکت کردن بده، به ما توانایی مقابله با ترسهامون رو بده.

ما اگه میخوایم یه زندگی باثمره و با کیفیت داشته باشیم طوری که به اهدافمون برسیم باید مراقب باشیم. 

آره خیلی هم باید مراقب باشیم و از نور درونمون به شدت محافظت کنیم که این نور کلید هر خواسته ای برای ماست. ما زمانی میتونیم باور کنیم که می تونیم به موفقیت برسیم که ، هر روز نشینیم پای صحبت افرادی که نتونستن موفق بشن تو کارشون و تجربیات تلخ افراد ناکام را آویزه گوش خودمان کنیم و تو ذهن خودمان یک سد بتنی محکم از نشدنها ایجاد کنیم. 

بجای اون بگردیم دنبال الگو و افراد موفقی که تونستن به اهدافشون برسن و درونمون را مملو کنیم از پیروزیهای افراد موفق که این الگوها باورهایی برات میسازن از جنس شدن.

و نکته بسیار مهم اینجاست که وقتی ما بشینیم پای صحبت افراد موفق و ورودیهای ذهن ما بشه تجربیات و آگاهی های افراد موفق ، ناخودآگاه ذهن ما کانون توجه اش میره به سمت موفقیت و پیروز شدن و طبق قانون جهان هستی کانون توجه ما اتفاقات بعدی و آینده ما را رقم میزند و ما کم کم هدایت میشویم به سمت ایده ها و الهاماتی از جنس موفقیت و هر روز به اهدافمون نزدیک و نزدیک تر میشویم.

ما باید انقدر این قانون کنترل ورودی را جدی بگیریم و هر لحظه به افکارمون توجه کنیم که نباید بگیم فراموش کردیم، چون مثل نون شب برای موفقیت مهم و لازمه

میسپارمتون به خدا

فایل صوتی (هدایت نیروگاه)

فایل تصویری (هدایت نیروگاه)

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Registration

Forgotten Password?