سال نو ، ایمان نو

خدای بزرگ خودت هدایتم کن

بیایم امسال دیگه کلی هدف که فقط دفتر پر کنیم ننویسیم.

بیایم امسال اهدافی را بنویسیم که درون ما براش تشنه است و عطش دارد.

امسال نیاز نیست کل اهدافی که تا حالا نتونستی بهش برسی را بنویسی و تو دفترت قطارشون کنی.

امسال بیا با خودت عهد ببند که به هدفی که حاضری تمام روزت را باهاش سپری کنی برسی و به سمتش قدم برداری، آره قدم برداری نه اینکه فقط بنویسی و بعدش هم خداحافظ هیچی به هیچی، نه امسال بیا مهم ترین موضوع و هدف زندگیت را پیدا کن و با تمرکز بهش برس و از مسیر لذت ببر.

مهم نیست الانی که داری این متن یا فایل را میبینی چه زمانی از ساله از همین الان واسه مهم ترین هدف زندگیت قدم بردار، چرا میگم زیاد هدف انتخاب نکن؟ چون میشه مثل سالهای پیش که نتونستی به خیلیهاشون برسی.

اطمینان داشته باش اگر هدف اصلی خودت را پیدا کنی و به سمتش قدم برداری خیلی از اهداف دیگرت لاجرم درون زندگی تو اتفاق میافته.

وقتی که اون هدف اصلی را انتخاب کردی بعد از اون روی ایمانت کار کن. 

منظورم اون ایمانی که تو را شجاع میکنه در برابر ترسها ، منظورم اون ایمانی که باعث میشه تو به یقین برسی که به هدفت میرسی.

ایمان یعنی اینکه من باور دارم این خدایی که آفریننده ی من است و از روح خودش در درون من دمیده است قادر است من را به اهداف و خواسته هام برسونه. 

شاید این تعریف از ایمان چند تا جمله باشه ولی اگر ما بتونیم همین چند جمله را با تمام وجود قبول کنیم و باورش کنیم میتونیم سوار بر اسب رویاهای خودمان بشویم و به آنها جامعه عمل بپوشانیم.

ایمان یعنی اینکه فقط از این خدای قدرتمند غافل نشیم و برای رسیدن به خواسته هامون چشم امیدمون به بقیه آدمها نباشه و با تکیه بر قدرت خداوند یقین داشته باشیم که می تونیم به خواسته هامون برسیم.

واقعا برای تفسیر این یک کلمه ((ایمان)) جمله و کلمه کم میارم چون هر چی از قدرت و باور به این موضوع صحبت کنم بازم انگار چیزی نگفتم.

خدایا توانایی باور به ایمان و قدرت درونمون را در این سال جدید به ما عطا کن و خودت هادی و هدایت کننده ما باش برای درک هر چه بیشتر جریان ایمان در زندگی تک تک ما افرادی که خواهان رسیدن به موفقیت در زندگی این دنیا و دنیای آخرت هستیم.

خدایا سپاسگزارتم

فایل صوتی ((سال نو، ایمان نو))

فایل تصویری ((سال نو، ایمان نو))

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Registration

Forgotten Password?