نماد سایت nourianam

جنگل چهار دانگه

تمرکز بر نکات مثبت

کانون توجه ما اتفاقات را رقم میزند. این یک قانونه

خدای بزرگ سپاسگزارتم بخاطر این همه زیبایی و نعمتی که به ما عطا کردی.

کانون توجه من و تو سازنده زندگی ما هستند. اگر به زیبایی توجه کنی اتفاقی که میافته اینکه زیبایی های بیشتری را تجربه می کنی. پس آگاهانه تمام تلاش خودمان را انجام بدیم برای دیدن و توجه کردن به زیبایی های پیرامون خودمان از توجه به زیبایی انسانها گرفته تا طبیعت و حیوانات و هر موجود بی جان و یا باجان که توجه ما باعث می شود که زیبایی هایی از همین جنس وارد زندگی ما شود.

این ویدیویی که دارید مشاهده می کنید قسمتی از تجربه من از رفتن به یک جنگل زیبا و بی نظیر بود. بی نظیر که میگم واقعا بی نظیر بود به چند دلیل چون این روزی که من این سفر کوتاه را تجربه کردم هفتم فرودین سال 1401 بود و خودتون میتونید حدس بزنید که چقدر میتونه لذت بخش باشه.

بزارید بیشتر براتون بگم که سرحال بشید.

من عاشق فصل بهارم بخصوص فروردین و اردیبهشت، امروزی که ما رفتیم دمای هوا بود بین 15 تا 20 درجه سانتیگراد و هوا واقعا فوق العاده بود بخصوص بعد از اینکه چند روز هوا ابری بود و این دما و هوای آبی آسمون واقعا متحیر کننده بود و لذت بخش قضیه اینجاست که تو این فصل آفتاب نمیسوزونه و رفتن زیر آفتاب لذت بی نظیری داره حالا با این هوای فوق العاده بری تو جنگل و کنار درختان، نسیم خنک بهاری صورتت رو نوازش کنه. آخ که چقدر لذت داره. الانی که دارم خودم مینویسم بازم دلم خواست تجربه این فضای زیبا و دل انگیز. واقعا خدایا شکرت

حالا تو این فضا چای آتیشی هم باشه در کنار آدمهای فوق العاده و سور و سات کباب هم به پا باشه واقعا جای همه خالی

وقتی زیر سایه این درختان دراز میکشی و بوی چمنها را احساس میکنی واقعا اینگار بهشت را تجربه کردی تو همین دنیا.

باد خنک در زیر سایه درختان بلند و آفتاب بهاری یک تجربه سفر کوتاه ولی بی نظیر را برای ما رقم زد. و من اونجا باز به این قانون که به هر چی توجه کنی به همون سمت هدایت میشی دوباره ایمانم بیشتر شد.

لذت بخش ترین قسمت داستان اونجا رقم میخوره که تو درک میکنی این کانون توجه تو بوده که تو را به این سمت کشونده و این لذت را داری تجربه میکنی. خدایا سپاسگزارتم

 

https://www.nourianam.com/download/Jangal4.MOV
Play Video about تمرکز بر نکات مثبت
خروج از نسخه موبایل