شکرگذاری روز 4

خدای بزرگ من سپاسگزارتم

شاید تا حالا این آیه از قرآن را زیاد شنیده باشیم که خداوند میگه: من آسمان و زمین را برای شما آفریدم.

آسمان ما میشه چیزی که بالای سر ما قرار داره و زمین هم جای که پاهای ما روش سفت میشه. حالا یکی تو ایرانه یکی توی یه کشور دیگه روی این کره خاکی . این تصوریکه ما نسبت به آسمان و زمین توی ذهنمون داریم.

ولی امروز میخوام تو ویدیویی که میزارم پاهامون را فراتر بزاریم و دیدمون را نسبت به آسمان و زمینی که متعلق به ماست بازتر کنم و بیشتر این آیه را درک کنیم که آسمان و زمین ما چقدر میتونه بزرگتر باشه.

خدایا میخوام امروز سپاسگزار این آسمان و زمین پهناور تو باشم که در اختیار ما قرار دادی تا ما بتوانیم با نگاه کردن به این نعمت درک کنیم که چقدر موجود ارزشمندی هستیم.

خدایا سپاسگزارتم که این نشانه ها را برای ما قرار میدی تا بتوانیم بهتر درک کنیم که چه جایگاهی در این جهان هستی داریم و هر لحظه به ما میگی که تو انسانی و لایق بهترین ها.

خدایا سپاسگزارتم که این وسعت و عظمت را برای من خلق کردی و منِ انسان چقدر ارزشمندم که این همه زیبایی و نعمت و وسعت برای من تهیه دیده شده و من با انسان شدنم در این زمین استحقاق دریافت نعمتهای بی نهایت تو را دارم.

با این ویدیو باید خیلی از مقاومتهای ذهن ما برای رسیدن به خواسته هامون کم بشه. چون وقتی به این درک برسیم که درخواست را از چه قدرتی داریم طلب میکنیم، از خداوندی که این عظمت یکی از نعمتهای اوست. دیگر به این درک میرسیم که این خداوندی که قادر به خلق چنین عظمتی است.دیگر چیزی برایش نشد ندارد.

این ما هستیم که باید باور کنیم که به عنوان انسان چه جایگاهی نزد خداوند داریم. وقتی باور کردیم و هر روز بیشتر درک کردیم خودمان و نور حقیقی درون خودمان را دیگر با قدرت بیشتری درخواستها را برای خداوند ارسال می کنیم و ایمان بیشتری میاریم که خداوند قادر به انجام هر کاری است.

منتظر خواندن نظرات زیبای شما هستم.

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Registration

Forgotten Password?