فرمول رسیدن به خواسته

خدای بزرگ من سپاسگزارتم بخاطر هدایتهای لحظه به لحظه

همیشه اون زمانهایی که به خواسته هامون میرسیم جزو بهترین لحظاته و چقدر خوبه که آگاهانه درک کنیم که این درخواستهای چطور تحقق پیدا میکنند.

امروز میخوام یه فرمول ساده را اول به خودم بعد به شما یادآوری کنم که این ذهن چموش ما انسانها همیشه به خاطر ساده بودنش این قوانین را میخواد بی ارزش جلوه بده .

خواسته های ما از طریق دیده ها و شنیده ها و تضادهایی که برامون پیش میاد در درون ما ایجاد می شوند.

وقتی خواسته ها به وجود آمدند ماهایی که میخوایم طبق قانون پیش بریم باید مسیر زیر را پیش بریم.

اولین موضوع اینکه اون خواسته در درون ما برامون قابل باور باشه که در اکثر مواقع بخاطر ورودیهایی که ما به ذهنمون میدیم تحقق اون خواسته برای ما دور از انتظاره، و اینجاست که مجدد به ضرورت کنترل کردن ورودیهای ذهن پی میبریم.

منظور از قابل باور اینکه، شما بچه ها را در نظر بگیرید که بی پروا هر خواسته ای را طلب می کنند هر چقدر هم بزرگ باشه. چون توی ذهنشون از نشدن ها پر نشده و هر چیزی براشون قابل باوره.

اگر چنین حسی را نسبت به خواست هاتون دارید یعنی براتون قابل باوره در غیر اینصورت ذهن شما دچار مقاومت نسبت به اون خواسته است و تا زمانی که اون مقاومتها برطرف نشوند اون خواسته ها همچنان در حد خواسته می مانند.

برای کم کردن مقاومتها باید باورهای قبلی را نسبت به اون خواسته پاک کنیم و باورهای جدید را جایگزین کنیم.

اولین مرحله پس شد، داشتن و یا درست کردن باورهای مناسب، گام بعدی اینکه شما احساس خوبی داشته باشید. هر چه قدر مدت زمانی که شما در حال خوب هستید، بیشتر باشه رسیدن به اون خواسته زودتر اتفاق میافته.

رسیدن و ماندن در حال خوب یکی از مهم ترین کارهایی که ما باید خوب یادش بگیریم چون یک اصل پشت این حال خوبه و اونم اینکه: حال خوب=اتفاقات خوب

یکی از بهترین روشها برای رسیدن و ماندن در حال خوب سپاسگزاری کردنه. سپاسگزار بودن به خاطر نعمتهایی که داریم، که اگر بیشتر تفکر کنیم لحظه به لحظه ما میشه شکرگذار ی و سپاسگزار بودن.

وقتی بحث باورها و حال خوب را درک کردیم باید یه نکته ای را به خودمون لحظه به لحظه گوشزد کنیم و اونم چیزی نیست جز قانون رها بودن.

رها بودن یعنی اینکه وقتی درخواست را به این جهان هستی ارسال کردیم و باورهای مناسب با اون درخواست را تو ذهنمون درست کردیم دیگه به این فکر نکنیم که چه زمانی اتفاق میافته و یا اینکه چرا رخ نمیده و یا اینکه لحظه به لحظه منتظر اتفاق افتادنش باشیم و یا اینکه راه براش مشخص کنیم.

اتفاقی که میافته اینکه شما نگران هستید برای رخ دادنش و این نگرانی باعث میشه که حال خوبتون به حال بد تغییر پیدا کنه و اینجاست که داریم از قوانین جهان هستی تخطی میکنیم.

چون ما باید حالمون خوب باشه که اتفاقات خوب را تجربه کنیم و وقتی حال خوب ما به حال بد تغییر پیدا کنه جهان هم قانون خودش را اجرا میکنه و اونجایی که شما انتظار اتفاقات خوب را داشتی برعکسش اتفاق میافته و اتفاقات بد را تجربه می کنید.

این یک قانونه که شما باید استانداردهای این جهان هستی را رعایت کنید وگرنه هیچ دلسوزی وجود نداره.

البته که همیشه رحمت خداوند به غضبش میچربه و در ابتدای حال بد اتفاقات زیاد بدی براتون نمیافته ولی اگر ادامه پیدا کنه این حال بد، روند اتفاقات بد هم با سرعت بیشتری براتون به حرکت درمیاد.

یک نکته دیگه در رابطه با برآورده شدن خواسته ها اینکه همه ی این مراحل مکمل هم هستند و اینطور نیست که یکی اجرا بشه بعد بریم سراغ بعدی . یعنی شما باید حالتون خوب باشه تا بتونید باورهاتون را تغییر بدید و یا اینکه باید رها باشید تا بتونید در وهله اول به اون خواسته فکر کنید و از جهان هستی درخواست کنید.

مرور کلی قانون میشه این:

1-درخواست از جهان هستی

2-ساختن باورهای مناسب

3-حال خوب داشتن

4- رها بودن

منتظر خواندن نظرات زیبای شما هستم.

فایل صوتی((فرمول رسیدن به خواسته))

فایل تصویری(( فرمول رسیدن به خواسته))

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Registration

Forgotten Password?