معرفی دوره ((رشد کسب و کار))

با نام و یاد خداوند بزرگ

من مسعود نوریان هستم و به لطف خداوند دوره ((رشد کسب و کار)) آماده شده است و جلسه به جلسه بر روی سایت قرار داده میشود.

اول از همه باید بگم که تمام این دوره از تجربیات خودم و درسهایی که در مسیر موفقیت کسب کردم است و خیلی خوشحالم که دارم مفاهیمی رو بیان میکنم که خودم تجربه کردم و مطالبی نیست که از جایی گرفته باشم و دلیل راه اندازی این دوره و حتی سایت ((نوریانم)) هم،  همین موضوع گرفتن نتیجه خودم از این آگاهی هاست. 

تمام تلاش این دوره بر روی این موضوع است که به درک بهتری از قوانین جهان هستی برسیم، چون انسانها به دلیل ورودیهای ذهنی و باورهایی که دارند به این نتیجه میرسند که اتفاقات زندگی از قبل برایشات تعیین شده است و نمیتوانند تاثیری بر روی اتفاقات زندگی خودشان داشته باشند.

در این دوره ما بر روی نوع نگاه متفاوتی صحبت میکنیم که جهان بینی ما رو نسبت به جریانات و اتفاقات زندگی تغییر میده و با کار کردن بر روی باورهای خودمان به باورهای بهتری میرسیم و طبق قانون تمام اتفاقات زندگی ما طبق باورهای ما رقم میخورد.

در این دوره به باورهای بنیادین ثروت ساز میرسیم که در ذهن ما دچار مشکل هستند و باورهای بهتری را جایگزین میکنیم و با کار کردن روی این باورهای ثروت ساز ابتدا نشانه های ثروت و بعد ثروت واقعی را مانند پول و موقعیتهای مختلف در زندگی میبینیم.

با کار کردن روی این دوره اتفاقاتی را تجربه می کنید که برایتان قابل باور نیست که چطور وارد زندگی شما شده است.

کیفیت آدمهای اطراف شما تغییر می کند،کیفیت کار شما تغییر محسوسی می کند.و بعد از کار کردن مستمر بر روی این دوره به یک آدم دیگر با شرایط کاملا متفاوت تبدیل می شوید.

به شرایطی دست پیدا می کنید که دیگه دنبال شانس و شرایط بیرونی برای تغییر شرایط زندگیتون نیستید.

به این دیدگاه میرسید که من فقط باید روی خودم و باورهای خودم کار کنم تا نتایج من هم تغییر پیدا کند چون تمام اتفاقات زندگی ما را باورهای ما رقم میزنند.

با تغییر باورها و نوع نگاه به شرایطی هدایت می شوید که:

– کارها به راحتی برای شما انجام میشود.

-آدمهای مناسب سر راه شما قرار میگیرند.

_ایده های جدید و مختص خودتان به شما الهام می شود.

-با آرامش و لدت به ثروت و زندگی سرشار از نعمت روانه می شوید

با من همراه باشید تا از مسیری که رفتم برای شما هم بازگو کنم تا شما هم اتفاقات مالی خوب و آرامش را تجربه کنید.

برای خرید دوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Registration

Forgotten Password?