جلسه دوم دوره ((رشد کسب و کار))

با نام و یاد خداوند بزرگ

مسعود نوریان هستم، به لطف خداوند و هدایتهای بی پایانش جلسه دوم از دوره ((رشد کسب و کار)) بر روی سایت قرار داده شده است.

تمرکز این فایل بر روی قانون احساس خوب =اتفاقات خوب

همه موضوعات از بحث باورها زمانی دست یافتنی است که شما در احساس خوبی به سر ببرید یعنی زمانی شما احساس خوبی دارید این صحبتها برای شما معنی و مفهوم پیدا می کند و دارای اهمیت می شود.

خداوند ما انسانها را عزیز و عزتمند آفرید و من تفسیری که نسبت به این موضوع دارم اینکه وقتی ما انسانها نزد خداوند این منزلت را داریم یعنی باید نزد این خداوند استانداردهایی را رعایت کنیم تا به خواسته های بیشتر و بهتری برسیم.

و پیش نیاز همه خواسته ها و موضوعات اینکه من به عنوان انسان و اشرف مخلوقات باید از این زندگی لذت ببرم و لذت بردن از زندگی این نیست که من تا به تمام خواسته هام برسم و بعد لذت ببرم. نه، من باید لحظه به لحظه از زندگی لذت ببرم و برای لذت بردن باید حال خوب داشته باشیم. این اصله.

من و شما باید در لحظه، حال خوب را تجربه کنیم تا اول به لذت برسیم و سپاسگزار باشیم و بعد از اونکه خواسته ها وارد زندگی ما می شوند. یعنی با حال خوبه که من میتونم به خواسته های خودم برسم.

اشتباهی که خیلی از زمانها ما انسانها گرفتارش میشیم اینکه تصور می کنیم که باید به خواسته های بیشتری برسیم تا بتونیم حال بهتری داشته باشیم ولی دقیقا ماجرا برعکسه. 

من باید حال خوب داشته باشم تا بتونم در حال خوب خودم روی باورهام کار کنم و طبق اون باورهای جدید نتایج جدید وارد زندگی من شود و خواسته ها وارد زندگی من شوند. پس حال خوب داشتن ((بایده)) و من اگر خواهان تغییر در زندگی خودم هستم باید حال خوب داشته باشم. 

برای تهیه دوره میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید و دوره ((رشد کسب وکار)) را تهیه بفرمایید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Registration

Forgotten Password?